Кава з байєром

Цього року UBTA, у партнерстві з Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО та компанією Chemonics, започаткувала новий проєкт під назвою «Кава з байєром», який націлений на допомогу мікро-, малому та середньому підприємництву (ММСП), основним видом діяльності яких є виробництво, переробка, зберігання та торгівля продуктами харчування, у розширенні каналів збуту.

«Кава з байєром» - це регулярна серія онлайн-зустрічей, на яких Ольга Вергелес, керівниця напряму роботи з донорськими організаціями UBTA спілкується з представниками українського ритейлу та маркетплейсів про їх філософію та підхід до співпраці з постачальниками.

Мета проєкту: познайомити українських крафтових виробників та представників фермерських господарств з новими ринками збуту своєї продукції, особливостями та умовами співпраці з ними. Під час зустрічей, представники ММСП мають змогу задати питання спікерам, отримати нову інформацію про потреби ринку та дізнатись цікаву інформацію, яка допоможе їм розвинути власну справу.

Кожна «Кава з байєром» - це точка дотику для представника каналу збуту та виробників, які отримують можливість отримати зворотній зв’язок та обмінятись інформацією.

Якщо ви – представник каналів збуту і в процесі формування та наповнення торгової полиці, чи підприємець, який виробляє автентичну крафтову продукцію і бажає розширити свою географію та асортимент – тоді запрошуємо долучатись до проєкту!

Заявки на участь представників маркетплейсів, торговельних мереж та супермаркетів надсилайте на пошту: o.vergeles@ubta.com.ua

Слідкуйте за свіжими анонсами випусків «Кави з байєром» на нашій сторінці Facebook та реєструйтесь на онлайн-зустрічі: https://www.facebook.com/UBTAoffice

 

З відеозаписами минулих випусків ви можете ознайомитись далі:

 

Наталія Пальчак, співорганізатор ярмарку місцевих продуктів «Франківський крафтовий ярмарок», керівниця ГО «Крафтова кооперація»

 

Гліб Кочержинський, виконавчий директор та співзасновник мережі магазинів «Еко-Лавка»

 

Вікторія Кулакова, операційний керівник «ЦЕ КРАФТ» та директор благодійного фонду компанії за сумісництвом,

та

Павло Ярмій, керівник проєкту, відповідальний за стратегічний розвиток «ЦЕ КРАФТ» і засновник щорічної ярмарки-виставки «Таврійський ярмарок», директор Агенції регіонального розвитку Таврійського об'єднання територіальних громад

 

Андрій Жук, співзасновник та Голова правління Асоціації ритейлерів України (RAU), ведучий YouTube-каналу про рітейл і торгові центри «За рамками рітейлу», партнер консалтингової компанії Retail & Development Advisor (RDA)

 

Марина Сергієнко, виконавча директорка торговельної мережі "КОЛО"

 

Анна Морозова, співзасновниця сервісу «Вітамінна Коробка»

 

Марина Булацька, керівниця проєкту «Лавка традицій» Сільпо

 

Наталя Табінська, засновниця Сільськогосподарського дорадчого центру «Фермерська країна»

 

Олена Поліщук, менеджерка по стандартизації і сертифікації goodwine у відділі якості і операційних покращень

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ