UBTA готова долучитись до перегляду торговельної частини Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Великобританією

01
02.2022

UBTA готова долучитись до перегляду торговельної частини Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії та надати представникам Мінекономіки всі необхідні розрахунки.

Раніше, у 2021 команда UBTA передала представникам Мінекономіки аналітичний звіт щодо потенціалу перегляду торговельної частини Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

Варто зазначити, що за даними Державної митної служби України, у 2021 році товарообіг між Україною та Великою Британією склав майже $2,2 млрд, що на $795 млн чи 57% більше, ніж показник 2020 року.

Також, обсяги українського експорту до Великобританії зросли на $416 млн чи на 62%, а імпорту британських товарів до України - на $379 млн чи чи на 57%, що свідчить про суттєвий позитивний вплив Угоди на торговельно-економічні зв'язки між країнами.

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ