UBTA розпочинає реалізацію проєкту “Європейський зелений курс та Україна: рішення для українських виробників».

03
02.2022

Реалізація проекту відбудеться за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «EU4USociety».


Проголошення Європейського зеленого курсу у грудні 2019 р. стало потужним поштовхом глобальних процесів декарбонізації та екологізації, що ставить перед Україною низку викликів та відкриває нові можливості. Проєкт ставить на меті підтримати процес реформування законодавчої бази справедливої декарбонізації промисловості, шляхом розробки обґрунтованих аналітичних документів та професійної дискусії серед зацікавлених сторін.

В результаті проєкту будуть підготовлені, обговорені та представлені:

  1. аналіз СВАМ та його впливу на Україну, з рекомендаціями щодо зменшення ризику та посилення можливостей від цього механізму;
  2. аналіз міжнародних, зокрема, європейських систем свідоцтва походження енергії з відновлювальних джерел енергії та рекомендації для України щодо впровадження таких систем;
  3. аналіз систем моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів у сільському господарстві та рекомендації для України щодо такої системи в Україні.

Стейкголдери проєкту – це Уряд України (Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, МЕРТ, МАППУ, Міндовкілля, Мінерго, Держенергоефективності), український бізнес та галузеві та бізнес-асоціації, академічні кола (інститути НАНУ та НААНУ).

Проєкт триватиме до травня 2022 року включно.

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ