Каталог продукції Українських виробників

У межах проєкту Grow up: Agro за фінансування Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО, що реалізовано у співпраці між Українською асоціацією бізнесу і торгівлі (UBTA), Українським центром сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC) та Офісом з просування Експорту (Export Promotion Office), за висновками 2021 року було розроблено «Каталог продукції Українських виробників». Він надає ключову інформацію про десять вітчизняних агровиробників.

Головна мета проєкту покращення продуктивності та доступу мікро, малим та середнім підприємствам (ММСП) до організованих ринків у цільових ланцюгах створення доданої вартості аграрного сектору.

Онлайн каталог започатковано цього року, але після знайомства з напрямом стало зрозуміло, що обмежувати проєкт терміном в рік неможливо. Отже, каталог буде доповнюватися новими виробниками.  

Заявки на участь представників мікро, малих та середніх підприємств надсилайте на адресу: o.vergeles@ubta.com.ua

Якщо ви представник мікро, малих або середніх підприємств, запрошуємо вас прийняти участь у проєкті, для цього необхідно заповнити анкету за посиланням: https://bit.ly/3h5lBX2

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ

 

 

 

 

 

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ